INFORMACIJA
BENDRASIS
PAGALBOS TELEFONO NUMERIS
112
Pradžia >> Naujienos

Prevencinės akcijos „Kai žinau – namie saugiau“ rezultatai

2016 metais vykdant prevencinę akciją „Kai žinau – namie saugiau“, Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai kartu su Visagino savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojais aplankė Visagino mieste gyvenančias socialinės rizikos šeimas, auginančias nepilnamečius vaikus.

Akcijos metu Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai teikė patarimus gyventojams, kaip apsaugoti save ir artimuosius nuo gaisro, atkreipė dėmesį į didžiausios rizikos šaltinius būste ir veiksmus kilus gaisrui.

Kad renginys netaptų tik formalumu, buvo organizuotas susitikimas su Visagino savivaldybės administracija dėl akcijos metu nustatytų trūkumų socialiniame būste. Visagino savivaldybės administracijos elektrikas aplankė nurodytas šeimas, kur buvo nustatyti elektros instaliacijos pažeidimai, ir pašalino pastabas.

Be to, siekdamos gerinti šių šeimų saugos įgūdžius ir gerinant būstų gaisrinę saugą, Visagino savivaldybės administracija, UAB „G4S Lietuva“ ir Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdyba perdavė Visagino savivaldybės Socialinių paslaugų centrui autonominius dūmų detektorius, kurie bus įrengti aplankytuose socialinės rizikos šeimų butuose.


<< Grįžti atgal