Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

INFORMACIJA
BENDRASIS
PAGALBOS TELEFONO NUMERIS
112
Pradžia >> Ekspozicija

2000 metais buvo atidaryta ekspozicija, skirta priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos istorijai, nušviečianti svarbiausius įvykius, susijusius su ja. Čia galima pamatyti nuotraukas, pasakojančias apie sportinius renginius, vykusius tarnybos teritorijoje ir už jos ribų, apie įdomius susitikimus ir nepamirštamas akimirkas iš darbuotojų gyvenimo (sąskrydžių, mokymų, organizuotų kartu su Raudonojo Kryžiaus atstovais bei kolegomis iš užsienio, renginių, kuriuose dalyvavo tarnybos darbuotojai ir buvo demonstruojama kovinė technika), daugybę taurių, diplomų ir kitų apdovanojimų, gautų už pergales įvairiose varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, bei įvairius mūsų šalies ir užsienio valstybių ugniagesių tarnybų antsiuvus ir pasižymėjimo ženklus.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos istorija atsispindi ne tik nuotraukose, bet ir demonstruojamame techniniame aprūpinime. Ekspozicijoje pristatyta įranga, kuri buvo naudojama anksčiau gesinant gaisrus, koviniai drabužiai, uniforma ir, be abejo, technika, kurią dabar galima pamatyti tik nuotraukose. Visa tai pritraukia ne tik vaikų ir mokinių, nuolat atvykstančių pas mus į ekskursijas, bet ir suaugusiųjų dėmesį.

Nuo ekspozicijos atidarymo pradžios joje apsilankė gausus būrys žmonių: įvairių Visagino miesto mokyklų ir vaikų darželių auklėtiniai (“Gerosios vilties” vidurinė mokykla, “Atgimimo” ir “Verdenės” gimnazijos, vaikų lopšeliai – darželiai: “Auksinis raktelis”, “Kulverstukas”, “Gintarėlis” ir kiti), visuomeninių ir valstybinių įstaigų ir organizacijų atstovai (VŠĮ “Visagino ligoninė”, UAB „Vitedanas“, Seimo narys Algimantas Dumbrava), kitų Lietuvos miestų (Panevėžio APGV, Šiaulių moksleivių namai, Dūkšto vidurinė mokykla) bei užsienio šalių (Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos ir Anglijos) svečiai.

Pagal susiklosčiusią tradiciją ekspozicijos lankytojai savo įspūdžius ir palinkėjimus užrašo Lankytojų knygoje, kurioje pirmą įrašą 2000 metais paliko mūsų miesto meras Vytautas Račkauskas:
„Sėkmingo darbo saugant miestą ir IAE nuo naikinančios ugnies, garantuojant žmonių saugą ir ramų gyvenimą.“


Paskutinis atnaujinimas 2015-01-02